0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Черкаси - 0 грн

Букети з хризантем

КодR-854
Букет із 3 кущових хризантем
340 грн
КодR-223
Букет квітів із 5 гілок різнокольорової хризантеми
460 грн
КодR-220
Букет квітів із 7 кущових хризантем
666 грн
КодR-6443
Букет квітів із 7 гілок жовтої хризантеми
671 грн
КодR-1187
7 різнокольорових хризантем
671 грн
КодR-227
Букет квітів із 9 різнокольорових хризантем
733 грн
КодR-855
Букет 9 білих ромашкоподібних хризантем
733 грн
КодR-1186
11 білих і рожевих хризантем
738 грн
КодR-660
Букет із 9 жовтих хризантем
753 грн
КодR-226
Букет квітів із 11 різнокольорових хризантем
801 грн
КодR-221
Букет 11 гілок кущової ромашкової хризантеми
816 грн
КодR-229
Букет із 11 білих хризантем
836 грн

Чудова хризантема вважається одним з найпопулярніших і універсальних квіткових подарунків. Зі смаком складені букети з кущових або одиночних хризантем вибирають для будь-якого приводу, вони доречні практично в кожній ситуації. І це не випадково! Подивіться на ці сонячні квіти, які за формою нагадують всіма улюблену ромашку, вони символізують сонце, літо і радість. А їх унікальна можливість довго зберігати свіжість в зрізаному вигляді, завжди головний аргумент для тих, хто не може визначитися з вибором букета.

У східній культурі квітка хризантеми шанують, наділяючи її магічними властивостями. Там опис цієї квітки зустрічається в найдавніших повір'ях. Хризантемами активно прикрашають приміщення в Китаї і Японії, а щоб піднести в дар великий букет хризантем в Японії, необхідно зробити цілу церемонію. Квітка вважається символом здоров'я і довголіття. Людина, підносить букет з хризантем, тим самим висловлює свою повагу і відкритість почуттів.

Наші професійні флористи пропонують кращі букети з хризантем в Черкасах. Для цього вони використовують в аранжуваннях хризантеми всілякої забарвлення: яскраво червоні, сонячні жовті, найніжніші рожеві і чисто білі суцвіття. Поєднуючи їх усіляким чином, вони отримують справжні витвори флористичного мистецтва. Для посилення смислового навантаження букета, хризантеми традиційно доповнюються жоржинами, анемонами, рудбекія і ехінацеєю, а також декорують зеленню. Якщо ви не можете особисто вручити букет, не переживайте, ми пропонуємо своїм покупцям послугу: доставка букетів з хризантем по Черкасам.

Особливо чарівні букети з кущових ромашкових хризантем. Кількість квітів у подібних композиціях може бути найрізноманітнішим. Наші букети з хризантем в Черкасах містять від 11 до 55 чудових свіжих хризантем. Для весільного торжества підготовлені неповторні букети з білих хризантем, які тонко підкреслять красу сукні нареченої. Для тихого сімейного свята вибирають кольорові кущові хризантеми. Такий букет, наповнений позитивною енергетикою, обов'язково викличе посмішку у того, кому їх вручають. Ви можете самі подарувати букет, або ж скористатися нашою послугою: доставка квітів по м.Черкаси та Черкаської області. Ми самі привеземо квітковий подарунок за вказаною при замовленні адресою.

У нас можна замовити розкішні жовті букети з цього сонячної квітки. Помилково вважати, що жовті квіти вісники розлуки - це найглибша помилка! Наші авторські букети з жовтих хризантем несуть радість, є символом сонця і тепла відносин, дарують ніжність і теплоту. Жовта квітка, схожий на зірку, яка осяває шлях людини, не може викликати смуток. Він притягує погляди, чарує і пробуджує натхнення. У нашому Інтернет-магазині організована доставка букетів з хризантем по Черкасам, скориставшись якою ви зможете відправити букет по будь-якою адресою в місті Черкаси.

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 340грн
  • 5630грн
Для кого
Привід