0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Черкаси - 150 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Ця політика конфіденційності є невід'ємною частиною Публічної оферти.

Наша Компанія прагне максимально захищати конфіденційність персональних даних. Нижче викладено як ми поступаємо з персональними даними суб'єктів персональних даних, а також політика Компанії в сфері персональних даних. Якщо Ви не згодні з даною політикою або з будь-яким з нижче перерахованих її пунктів - будь ласка, відмовтеся від використання послуг нашої Компанії.

По відношенню до персональних даних, отриманих через цей сайт, Roza.ck.ua вважається їх власником в розумінні українського законодавства.

1. Збір персональних даних

1.1. Якщо суб'єкт персональних даних надає персональні дані Roza.ck.ua, ми використовуємо їх виключно в тих цілях, для яких вони були надані Roza.ck.ua і які вказувалися в момент збору персональних даних (або як це було видно з контексту).

1.2. Roza.ck.ua збирає тільки ті персональні дані (наприклад, ім'я відправника, адреса одержувача, номери телефонів, адреса електронної пошти відправника і т.д.), які були спеціально і добровільно надані суб'єктом персональних даних.

1.3. Roza.ck.ua обмежується збором мінімального обсягу інформації, що необхідно для коректного та якісного виконання Замовлення Клієнта.

1.4. Всі онлайн платежі, представлені на сайті, проводяться на захищеній сторінці використовуваного платіжного сервісу. Roza.ck.ua передає платіжному сервісу наступну інформацію для проведення оплати замовлення: номер замовлення і сума до оплати. Компанія може отримувати від платіжних сервісів наступну інформацію після проведення суб'єктом персональних даних оплати послуг Компанії на сторінці обраного ним платіжного сервісу: id транзакції, сума транзакції, статус транзакції, дата транзакції і іншу технічну інформацію щодо даної транзакції. Дана інформація отримується сайтом Roza.ck.ua виключно метою автоматизації та прискорення обробки розміщеного замовлення. Будь-яка інформація, передана платіжним сервісом сайту Roza.ck.ua, передається за допомогою SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії.

1.5. На додаток до особистих даних, які свідомо надаються суб'єктами персональних даних, Roza.ck.ua автоматично збирає певні типи інформації при відвідуванні сайту Roza.ck.ua користувачами і при обміні електронними листами між Компанією та суб'єктами персональних даних. Такі автоматизовані технології можуть включати в себе використання "Cookies" і журналів веб-сервера для збору IP-адрес, даних про операційну систему відвідувача, тип його браузера та іншу технічну інформацію. Збір цієї інформації дозволяє Roza.ck.ua краще зрозуміти і поліпшити продуктивність, зручність користування сайтом і його ефективність, а також вимірювати ефективність маркетингових заходів.

1.6. Статистика відвідувачів сайту може використовуватися третіми сторонами, для проведення аналізу рекламних кампаній та інших видів статистичного аналізу. Дана статистична інформація про відвідувачів Сайту не містить особистих персональних даних: імен, фізичних адрес, телефонів і т.п., за винятком IP-адреси.

1.7. Всі позитивні відгуки, коментарі та скарги по роботі Компанії, залишені на сайті Roza.ck.ua в спеціально відведених для цього місцях разом з іменами авторів даних відгуків, є публічно доступною інформацією і можуть бути переглянуті будь-яким відвідувачем сайту Roza.ck.ua, а також можуть бути використані для реклами Roza.ck.ua.

2. Безпека і зберігання персональних даних.

2.1. Roza.ck.ua використовує загальноприйняті стандарти технологічної та операційної захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення.

2.2. Roza.ck.ua гарантує збереження і конфіденційність будь-якої інформації суб'єкта персональних даних, отриманої нами в процесі оформлення та виконання замовлення. Така гарантія не поширюється на випадки протиправного заволодіння інформацією суб'єкта персональних даних, що знаходиться в Roza.ck.ua, третіми особами, в даних випадках Компанія відмовляється від відповідальності.

2.3. Roza.ck.ua надає доступ до інформації і персональних даних тільки уповноваженим співробітникам і підрядникам, які дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації і даних.

2.4. Roza.ck.ua залишають поза передачею персональні дані третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства, на прохання суб'єкта персональних даних або в інших випадках, викладених в цьому розділі. Roza.ck.ua розуміє, що особиста інформація є цінною, і вживає всіх можливих заходів для захисту особистої інформації, яка знаходиться у володінні Roza.ck.ua.

2.5. Будь-яка інформація, передана суб'єктом персональних даних сайту Roza.ck.ua, передається за допомогою SSL-шифрування з використанням стійкої криптографії.

2.6. Roza.ck.ua знімає з себе будь-яку відповідальність у разі, якщо паролі доступу до аккаунту суб'єкта персональних даних на сайті Roza.ck.ua стали відомі третім особам будь-яким способом з вини самого суб'єкта персональних даних (добровільна або не добровільна передача самим суб'єктом персональних даних, у разі втрати , крадіжки і т.д.).

2.7. Roza.ck.ua знімає з себе будь-яку відповідальність у разі виникнення форс-мажорних обставин (включаючи, але не обмежуючись хакерськими атаками).

2.8. Суб'єкт персональних даних має право в будь-який момент часу, видалити будь-яку особисту інформацію з облікового запису.

3. Зміни

3.1. Roza.ck.ua має право вносити зміни або коригувати цю політику в сфері конфіденційності і персональних даних в будь-який час, без попереднього попередження, яка вступає в силу з моменту її опублікування на відповідній сторінці сайту.