0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Черкаси - 150 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Дані правила використання подарункових сертифікатів є невід'ємною частиною Публічної оферти.

1. Термінологія

1.1. Веб-сайт - сукупність веб-сторінок, які об'єднанні навігаційно змістом і розміщені в мережі Інтернет за адресою: http://www.roza.ck.ua, через який здійснюється безпосередній замовлення товарів і послуг (далі просто Сайт).

1.2. Продавець - веб-сайт Roza.ck.ua в особі ФОП Попова Ст. А., зареєстрованого та діє відповідно до законодавства України.

1.3. Покупець - фізична або юридична особа, яка придбаває у продавця товар або послугу, і відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України, в цілому і безумовно приєднується до умов даного Договору.

1.4. Одержувач - особа, володар подарункового сертифіката.

1.5 Виконавець - фізична або юридична особа, яка надає послугу, Пригоду або Враження Одержувачу.

1.6. Подарунковий набір - комплект з подарункового сертифіката, подарункового пакету (коробки) та інформаційного листа.

1.7. Подарунковий сертифікат (Сертифікат) - картка або талон, який дає право, в межах його номіналу, отримати подаровану послугу.

1.8. Подарована послуга (Послуга, Пригода та/або Враження) – послуга, яку Одержувач може отримати за Вашим Подарунковому сертифікату. У випадку, якщо у Вас Подарунковий набір з декількох послуг на вибір, то Одержувачу необхідно буде вибрати одну послугу із запропонованих. Обрана одержувачем послуга буде подарованою послугою.

1.9. Номінал подарункового сертифіката - номінальна вартість Сертифіката, що визначає граничний розмір вартості права вимоги, за якою може бути активований Сертифікат.

1.10. Активація Сертифіката – бронювання дати і часу надання послуги та підтвердження права Одержувача на одержання Подарованої послуги.

1.11. Термін дії сертифіката - термін, протягом якого одержувач має право на активацію Сертифіката, та отримання послуги в межах номіналу сертифіката. Термін дії сертифіката вказаний в інформаційному аркуші подарункового набору.

2. Опис Пригод і Вражень

2.1. Інформація про Пригоди і Враження, розміщена на Сайті, а також в інших маркетингових матеріалах, є достовірною на момент надання цієї інформації Виконавцем, та може бути змінена без попередження Покупців та інших осіб.

2.2. Фото і відеоматеріали, розміщені на Сайті і в інших інформаційних матеріалах, є лише ілюстраціями і носять виключно маркетинговий характер, і можуть відрізнятися від реальних умов отриманої Подарованої послуги.

2.3. Актуальні дані про те чи інше Враження можна уточнити в службі підтримки Продавця за телефоном +38 (097) 407-75-75. Протягом доби ми постарається уточнити інформацію, яка вас цыкавить, про конкретну послугу.

3. Умови отримання Пригод і Вражень

3.1. Термін дії подарункового сертифіката

3.1.1. Термін дії сертифіката - термін, протягом якого одержувач має право на активацію Сертифіката, та отримання послуги в межах номіналу сертифіката. Термін дії сертифіката вказаний в інформаційному аркуші подарункового набору.

3.1.2. У разі, якщо Одержувач не активував Подарунковий сертифікат протягом терміну його дії, незалежно від будь-яких причин, - Сертифікат анулюється і Покупець, і Одержувач втрачають право на вимоги або претензії щодо отримання послуг за цим Сертифікатом або по відшкодуванню вартості Сертифіката.

3.2. Активація Сертифіката

3.2.1. Для того, щоб Одержувач міг отримати Послугу, йому необхідно активувати Подарунковий сертифікат протягом терміну дії сертифіката.

3.2.2. Щоб активувати Сертифікат, Одержувач повинен зателефонувати за вказаними в інформаційному листі контактам і забронювати час надання Подарованої послуги у відповідну йому дату.

3.2.3. Ми рекомендуємо резервувати дату і час якомога раніше. Отримати Враження можна не раніше ніж через два дні з моменту отримання Сертифіката Одержувачем.